Your expert in pharmaceutical marketing for Eastern Europe

BioRev

 

Chcete mít pevnější, jasnější a hydratovanou pleť s lepší texturou?

Vyzkoušejte novinku - 100% přírodní kolagen BioRev s okamžitým efektem omlazení.

 

Indikace: 

  • výrazné zpevnění a omlazení pleti
  • hydratace pokožky
  • regenerace pokožky
  • eliminace skvrn souvisejících se stárnutím na tváři nebo na těle
  • zjemnění jizev
 

 

 

 

BioRev je inovativní koncept přirozené bio-restrukturalizace pokožky a pojivových tkání. Je to 100% přírodní čistý prášek koňského kolagenu typu I., který se injekčně několika vpichy aplikuje intradermálně do hlubší vrstvy podkoží, kde je vstřebán, aby účinně napomáhal mnohonásobnému zvýšení tvorby vlastního kolagenu (typu III.). Kolagen typu I. je více zesíťovaný, je spojován se zralou pletí a kolagen typu III. je rozpustný, více elastický a je spojován s mladou pokožkou. Kromě toho eliminuje BioRev skvrny na těle či obličeji související se stárnutím a pomáhá při obnově pojivových tkání po traumatických událostech a zraněních (korekce jizev). BioRev je účinný při snížené elasticitě kůže, jako u jiných nedokonalostech pleti.

 

Kolagen tvořící produkt BioRev koncepčně pochází z koňského kolagenu, který byl více než 20 let úspěšně používán díky svým léčebným vlastnostem na hojení ran, vředů a proleženin jako lokální terapie. Získává se ze sterilních a lyofilizovaných koňských šlach a prošel všemi testy na cytotoxitu a testy na alergenní a kožní dráždivost. Jeho používání nevyžaduje předběžné testy na alergie pokožky. Použití produktu BioRev bylo oceněno za svou osvědčenou bezpečnost a účinnost. Je schválen i americkou FDA. Tento kolagen může být definován jako "čistý", protože zachovává tytéž fyzické a chemické vlastnosti, které jsou typické pro kolagen v živém organismu: čili stejnou postupnost a složení aminokyselin a stejnou molekulární strukturu.

 

 

 

Aplikácia kolagenu BioRev

Aplikace kolagenu BioRev je velmi jednoduchá a rychlá. Injektuje se intradermálně nebo do sliznice rtů. Ošetření se doporučuje opakovat 2 až 3krát v rozmezí 2 týdnů a následně se doporučuje o 6-9 měsíců už jen 1 aplikace jako udržovací kúra. Zákrok je vhodný pro muže a ženy od 30 let a starších, protože právě v tomto věku se začíná tvorba kolagenu přirozeně snižovat. Již po 2 týdnech dochází k nastartování tvorby nového kolagenu. Výsledkem je zregenerovaná, hloubkově hydratovaná, omlazená a zpevněná pokožka, přičemž efekt je viditelný již do 48 hodin od zákroku. Pacienti vidí reálné zlepšení kvality a vzhledu pokožky, jako pevnost, jas, hydratace, textura a zjemnění vrásek.

 

BioRev lze aplikovat na obličej, dekolt, krk a vrchní stranu rukou. Aplikaci mohou provádět pouze zkušení lékaři v dermacentrách a centrech estetické medicíny, kde je produkt BioRev dostupný. Je to jediný kolagen na trhu, který se aplikuje tímto způsobem. Ostatní kolageny se podávají buď orálně jako tablety nebo ampule na vypití, a proto nemají takový efekt jako BioRev, protože se nedostanou přímo do pokožky.

 

 

 

 

Produkt BioRev vyrábí italská společnost EURORESEARCH, která se od roku 1983 plně věnuje technologii výroby biologických produktů v oblasti hojení ran (např. kolagenové polštářky a spreje pro nemocnice, léčebny a pod.). Za poslední léta se společnost zaměřila na vývoj nového typu koňského kolagenu s použitím v oblasti estetické medicíny, který by vytvořil co nejpříznivější prostředí pro růst tkání a regeneraci.

S ohledem na bezpečnost, úplnou absenci vedlejších účinků a vzhledem k velmi dobré klinické účinnosti s pozitivními hodnoceními od pacientů je produkt BioRev jako biostimulační léčba koňským kolagenem typu I. výborným řešením terapeutického ošetření v estetické medicíně.

 

Kontaktní formulář
Objednávatel:
Telefon: *
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Správa: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinná pole