Your expert in pharmaceutical marketing for Eastern Europe

 

Společnost VIVAX Management(CZ), s.r.o. byla založena v listopadu 2001 jako marketingová společnost působící v oblasti farmaceutického průmyslu, stejně jako její mateřská společnost VIVAX Pharmaceuticals, s.r.o., která vznikla už v lednu 2001 na Slovensku.

Vedení společnosti získalo počáteční zkušenosti s prací v spoločnostech jakými jsou: AstraZeneca, BMS, BoehringerIngelheim, Eli Lilly, Ratiopharm a Zeneca.

 

 

 

 

 

V lednu 2014 získala společnost VIVAX Management (CZ), s.r.o. velkodistribuční povolení a v lednu 2018 certifikát Správné distribuční praxe (GDP). Společnost má na základě povolení k distribuci léčivých přípravků schválené skladové prostory v společnosti CEDES Logistik s.r.o.

V současnosti se společnost zaměřuje nejen na distribuci léků, vakcin, zdravotnických prostředků a doplňků stravy, ale taky na oblast plastické chirurgie a estetické medicíny. V této oblasti je výhradním dovozcem a distributorem špičkových prsních implantátů značky ARION pro plastiku poprsí, 100% přírodního kolagenového prášku BioRev a jedinečných výrobků řady Regenyal pro omlazení pokožky.

 

 

Hlášení nežádoucího účinku léku /Adverse Drug Reaction Report: drug-safety@vivax.sk

Formulář na hlášení nežádoucího účinku léku / Adverse Drug Reaction Report Form

 

 

Kontaktní formulář
Objednávatel:
Telefon: *
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Správa: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinná pole