top of page

Deníček maminky Andrei

ÚVOD   »   PRODUKTY   »   COLIPREV   »   DENÍČKY MAMINEK - COLIPREV   »   DENÍČEK MAMINKY ANDREI

mother-with-kid.png

ColiPrev zklidnil bolavé bříško

Milí čtenáři,
jsem moc ráda, že jsem se mohla se svým měsíčním synem Tobiášem zúčastnit testování doplňku stravy ColiPrev proti bolestem bříška. Od sponzora jsme obdrželi celkem 2 balení ColiPrevu 15 ml na 1 měsíc.

Bolesti bříška se objevily 3 týdny po narození

Ihned po narození Tobi se zažíváním problém neměl, ovšem zhruba ve 3 týdnech nastal zlom a objevily se bolesti bříška, které se nejvíce objevovaly kolem 6. hodiny ranní a většinou jej probudily i ze spánku. Během dne se pak bolesti objevovaly nepravidelně, někdy více, někdy méně.

Enzym laktáza pro správné trávení

Na doporučení dětské lékařky jsme začali užívat oba probiotika a syn na nadýmání Espumisan, kde jsem však neshledávala žádnou změnu - úlevu. Proto jsem se rozhodla přihlásit do testování ColiPrevu, který na rozdíl od ostatních přípravků na trhu obsahuje přírodní enzym laktáza pro správné trávení laktózy a je složen jen z přírodních ingrediencí, což mě velmi zaujalo a bylo pro mě příjemným bonusem. Byla jsem zvědavá a těšila jsem se, až ColiPrev vyzkoušíme a zda konečně synovi ulevím od bolestí.

coliprev.jpg

Jednoduché a pohodlné dávkování ColiPrevu

Užívat ColiPrev jsme začali ihned v den doručení. Začali jsme s dávkou 11 kapek, kdy jsme si tuto hodnotu určili podle dávkovací tabulky, kterou má výrobce uvedenou přehledně na svých stránkách. Tabulka je rozdělena pro kojené děti podle věku a pro děti s umělou stravou podle množství mléka.

Syn ColiPrev bez problému ze lžičky přijal a moc mu chutnal

Užívat ColiPrev jsme začali ihned v den doručení. Začali jsme s dávkou 11 kapek, kdy jsme si tuto hodnotu určili podle dávkovací tabulky, kterou má výrobce uvedenou přehledně na svých stránkách. Tabulka je rozdělena pro kojené děti podle věku a pro děti s umělou stravou podle množství mléka.

coliprev-andrea-dite.jpg
andrea-dite.jpg

Úleva od bolesti a lepší vyprazdňování

Po měsíci užívání jsem zaznamenala u syna menší bolesti bříška, které již nejsou pravidelné. Ranní bolesti skoro odezněly, nejsou pravidelné a Tobiáš se lépe vyprazdňuje. Změnu jsem také zaznamenala ve vyšší plynatosti, což přisuzuji právě podávání ColiPrevu. Celkově se syn více zklidnil, méně se kroutí a v noci dokonce spí i 6 hodin.

Výhody a nevýhody ColiPrevu

Jako hlavní benefity shledávám obsah enzymu laktáza, přírodní složení, praktické a pohodlné dávkování, chuť.  Dále také jako maminka oceňuji dobrou informovanost na webu, včetně praktické dávkovací tabulky. Jako nevýhodu bych uvedla objem produktu 15 ml, kdy nám 1 balení při používání cca 6-8x za den vydrželo týden.

Větší informovanost maminek o problému laktózy

ColiPrev jsem dříve neznala a ani jsem se s ním nesetkala, proto si myslím, že by bylo vhodné jej více dostat do povědomí maminek a seznámit je více s funkcí laktózy a její případnou intolerancí.

Jediný přírodní produkt na našem trhu proti bolestem bříška

ColiPrev bych doporučila k vyzkoušení všem maminkám u dětí, které trápí bolesti bříška. Jedná se o jediný přírodní produkt na našem trhu s unikátním enzymem laktáza, který odstraňuje křeče, nadýmání a ulevuje od bolestí bříška.

Přeji ColiPrevu další spokojená miminka se spokojenými bříšky!

Maminka Andrea

bottom of page