top of page

Deníček maminky Silvie

ÚVOD   »   PRODUKTY   »   COLIPREV   »   DENÍČKY MAMINEK - COLIPREV   »   DENÍČEK MAMINKY SILVIE

mother-with-kid.png

Pozitivní efekt pozoruji od prvního dne

Milé maminky a tatínkové,

do testování jsem se přihlásila s velkým nadšením, o to větší radost jsem měla, když jsem zjistila, že jsem byla vybrána jako jedna z testerek.

Dcera trpěla novorozeneckými kolikami a přípravky na ně nezabíraly

Moje nyní již 3měsíční Laurinka totiž již od druhého týdne svého života trpěla na veliké bolení bříška, problémy s vyprazdňováním, stručně a jasně novorozeneckými kolikami. Bylo to na denním pořádku, často ji bolení budilo ze spánku, u kojení se neustále kroutila, pořád dokola pouštěla a znovu se přisávala k prsu, takže napolykala hromadu vzduchu, který jí pak dělal neplechu v bříšku. Z usměvavého miminka bylo v mžiku miminko uplakané a mě to rvalo srdce. Ne jednou jsem ze zoufalství, že ji neumím pomoci, plakala. Zkoušela jsem jistá probiotika, která nebyla zrovna levná, ale ani ta v kombinaci s kapičkami na bolení bříška nezabírala. A tak když jsem viděla toto testování, byla to pro mě doslova výzva. Vkládala jsem do ColiPrevu velké naděje.

Změnu pozoruji od prvního dne užívání

ColiPrev jsem Laurince začala podávat hned první den od obdržení, podávám jí ho ze lžičky, velmi dobře mi jej tak přijímá, asi ji zkrátka chutná. Poté ji jednoduše nakojím. Je plně kojená. Nejprve jsem kapky používala 3krát denně, po týdnu užívání už jen 2krát denně a nyní po 3 týdnech už jen 1krát nebo podle potřeby, když se mi zdá, že je dcera nafouklá. Ke změně došlo prakticky okamžitě během jednoho pouhého dne. Opravdu. Sama jsem tomu nechtěla věřit, protože do té doby nám nic jiného nepomohlo. Laurinka se po požití ColiPrevu téměř pokaždé do 15 minut krásně vyprázdní nebo vyprdí, obvykle ještě dříve, a pak je úplně vysmátá. Je na ní vidět úleva, nemusí u toho namáhavě tlačit, jde to jako po másle. A já mám konečně šťastnou a veselou holčičkou, která se směje. Za mě jsou kapičky teda naprostý TOP mezi kapičky. Mají jedinou nevýhodu, ale ta je zanedbatelná. Laurinka se tak krásně vyprázdní, že ani plenka nemá šanci to pojmout, a pak mám obvykle nad ránem nadělení i v posteli. :-)

silvie-dite.jpg
bottom of page