top of page

Deníček maminky Veroniky

ÚVOD   »   PRODUKTY   »   COLIPREV   »   DENÍČKY MAMINEK - COLIPREV   »   DENÍČEK MAMINKY VERONIKY

mother-with-kid.png

Díky ColiPrevu mám klidnější miminko a mateřství si konečně užívám

Milí rodiče, 
se svým novorozeným synem jsme se zúčastnili testování doplňku stravy ColiPrev. Když se František narodil, pár dnů v porodnici to bylo zlaté miminko, které pořád jenom spinkalo, ale příchodem domů začaly neutišitelné každovečerní záchvaty pláče. Pravděpodobně se jednalo o novorozenecké koliky.

Doporučované rady na koliky nezabíraly

Už v těhotenství jsem se pečlivě na mateřství připravovala pročítáním moudrých knih, dětských internetových serverů i povídáním s již zkušenýma kamarádkami. Po návratu z porodnice jsem byla už zoufalá, protože jsem praktikovala snad už vše, co by mohlo naše miminko uklidnit, ale nic až tak moc nefungovalo. Vyzkoušeli jsme kapky proti nadýmání, probiotika, fenyklový čajík, pečlivě jsem hlídala co jím, aby ho moje mlíčko nenadýmalo, masírovali jsme Františkovi bříško a přikládali na něj nahřátou plenu. Opravdu nic nezabralo a já jsem z toho byla tak nešťastná, že mu nemůžu pomoct a vlastně ani přesně nevím, co mu je. Řekla jsem o problému pediatričce, ona ale po pečlivém vyšetření neobjevila nic, co by mu mohlo být a poradila mi pouze, abych byla v klidu já. Poté mi známá poradila vysadit Vigantol a nahradit ho jinou značkou. I to bylo bohužel bez efektu. Maličký se trápil dál a stupňovalo se to dokonce tak, že se začal při kojení odtahovat a byl obrovský problém ho nakojit. Kojila jsem třeba i 45 minut, abych do něj vůbec nějaké mlíčko dostala. Musela jsem ho neustále nosit v šátku, to ho trochu uklidňovalo, ale dobré to nebylo. Trápili jsme se ve dne v noci. Ještě že mám skvělého manžela, který mi byl v této době oporou, a když už jsem byla unavená, utěšoval malého on.

ColiPrev nás zachránil

Jelikož jsem narazila na svých oblíbených stránkách na nabídku testování ColiPrevu, velmi mne to zaujalo a ihned jsem o testování požádala. Tehdy jsem už totiž tušila, že by mohly tyto kapičky pomoct, protože jsem ještě nic tohoto typu na Františkovi nevyzkoušela. Brzy nám kapičky dorazily a my jsme okamžitě začali malému podávat před každým kojením 11 kapek na lžičce. Františkovi kapičky chutnaly, mají totiž příjemnou slaďoučkou chuť. Poprvé byl trošku problém, protože je plival, ale s každým dalším krmením už to bylo lepší a lepší a nyní už je papá rád. První den jsem na něm nepozorovala, že by mu ulevily, ale už druhý den mi přišel značně klidnější. Nyní je z něj díky ColiPrevu klidné miminko. Jistě, že si občas popláče, ale už to nejsou 4 hodiny v kuse každý večer jako dřív. Dokonce začal usínat úplně sám a spinká i tři hodiny v kuse. Nyní si mateřství strašně užívám a velmi lituji toho, že jsem si ColiPrev nepořídila už dřív. Bohužel jsem dřív o ničem takovém vůbec nevěděla. Poprvé jsem na to narazila až na stránkách babyonline.cz, kterým velice děkuji za možnost kapky otestovat. ColiPrev doporučuju všem, kdo mají plačtivé miminko. Věřím, že ColiPrev pomůže více rodičům a vyřeší bolavá bříška jejich miminek.

vernonika-dite.jpg
veronika-coliprev.jpg
bottom of page