Your expert in pharmaceutical marketing for Eastern Europe

Doktor ČOKO®

...KALCIOVÝ SIRUP, KTERÝ CHUTÍ!

■ Česká léčebná tradice od roku 1969

■ Ideální chuť – Holandská čokoláda

■ Složení: vápník + vitamin C + vitamin D3

■ vhodný pro děti od 3 let, mladistvých a dospělých

■ vhodný při nedostatku vápníka v těle, při kašli, chrapotu a zahlenění organismu

■ možné přidat do mléka, jogurtu, kaše, na ovoce...

 

 

 

 

Doktor ČOKO® kalciový sirup s lahodnou chutí čokolády je obohacen o vitamin D3, který přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku, normální hladině vápníku v krvi, udržení zdravých kostí, zubů a udržení správného fungování svalů. Díky vitaminu D3 je vstřebávání vápníku do organismu mnohem efektivnější.

Stejně je obohacen i o vitamin C, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a navíc má příznivý vliv na imunitní systém, což oceníte zejména v době nepříznivého počasí a velké náchylnosti k chorobám spojeným s oslabenou imunitou.

 

 

Sirup může užívat celá rodina. Děti ho budou zbožňovat kvůli výborné čokoládové chuti a rodiče zase kvůli léty ověřenému účinku kalciového sirupu.

Kalciový sirup Doktor ČOKO®  je vhodné užívat v období zvýšené potřeby vápníku pro organismus, nebo v době, kdy je příjem vápníku ve stravě nedostatečný. Stejně je vhodné užívat jej při problémech s kašlem, chrapotem a zahleněním organismu.

Doktor ČOKO® je vyráběn na Slovensku v nejvyšší kvalitě farmaceutické výroby GMP (Správná výrobní praxe). Taková výroba podléhá těm nejpřísnějším kritériím autorit, a tím je zajištěna jeho kvalita po celou dobu užívání.

 

 

Kalciový sirup Doktor ČOKO® najdete v každé dobré lékárňe!

 

Kontaktní formulář
Objednávatel:
Telefon: *
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Správa: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinná pole