Your expert in pharmaceutical marketing for Eastern Europe

Prsní implantáty ARION

 

 
 • VYSOKÁ KVALITA
 • MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST
 • PŘIROZENOST
 • DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

...POKUD TOUŽÍTE PO PŘIROZENĚ KRÁSNÉM POPRSÍ

 

„Prsní implantáty používáme už 45 let a známe rizika, která jsou spojená se samotným chirurgickým zákrokem. Z tohoto důvodu se nemůžeme smířit s komplikacemi způsobenými samotnými implantáty. Vývoj směřuje k výrobě implantátů s čím dál tím vyšší elasticitou pláště, který je dlouhodobě odolný a spolehlivý.''

Dr. H. G. Arion* (r. 2010)

*Plastický chirurg Dr. H. G. Arion vyvinul v roce 1965 první prsní implantát na světě a po vzniku společnosti Laboratoires ARION v roce 1994 podporoval ve společnosti oblast výzkumu a klinických studií.

 

 

 

PROČ SI ZVOLIT IMPLANTÁTY ARION?

VYSOKÁ KVALITA DÍKY UNIKÁTNÍ TECHNOLOGII MONOBLOCK®

 • vysoce kvalitní silikonový elastomér
 • až 3 ze 6 vrstev pláště zabraňují permeaci (prosakování) silikonu
 • maximální elasticita pláště – pevnost v tahu až do 500% (až do 950% při CMC implantátech)
 • absolutní rovnoměrnost jednotlivých vrstev díky patentovanému automatizovanému výrobnímu postupu
 • maximální odolnost proti ruptuře zaručená díky autogennímu svaru pláště a uzávěru
 

MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST

 • Více jak 30ti leté zkušenosti společnosti Laboratoires ARION v oblasti výzkumu a klinických studií jí umožňují být v popředí, co se týká technologie a bezpečnosti prsních implantátů.
 • Implantáty ARION jsou vyráběné a testované podle přísných norem v nejvyšší kvalitě a procházejí přísnou kontrolou. Všechny implantáty jsou v souladu s normami ISO, splňují požadavky Evropské unie a jsou certifikované podle Směrnice o zdravotnických pomůckách 93/42/EEC. Silikonový gel používaný v implantátech ARION je schválený americkou FDA.
 • Už 500 tisíc klientek po celém světě je spokojených s výběrem prsních implantátů ARION.

 

 

 

ŠIROKÁ ŠKÁLA IMPLANTÁTŮ ZARUČUJÍCÍ PŘIROZENÝ VZHLED

Společnost Laboratoires ARION nabízí plastickým chirurgům komplexní sortiment prsních implantátů, které tvoří kulaté, anatomické a dualkohezivní implantáty různých profilů s hladkým, texturovaným i mikrotexturovaným povrchem a v různých velikostech. Díky implantátům značky ARION si zabezpečíte dokonalý a přirozený vzhled vašeho poprsí, přesně podle vašich očekávání a představ.

 

 • Monoblock® – Silicone SoftOne® je kohezivní silikonový gel, kterého visko-elasticita je svými vlastnosti velmi podobná tkanivu přirozeného prsu.
 
 • Monoblock® – Silicone AX Dual gel cohesivity – anatomické implantáty s dvojí kohezivitou gelu jsou mimořádně vhodné při potřebě zvýraznění projekce.
 • Monoblock® – Hydrogel – CMC – Laboratoires ARION je jediným výrobcem na světě, který nabízí od roku 1944 alternativu k implantátům s náplní silikonového gelu. Biodegradovatelný hydrogel na bázi Carboxy-metylcelulózy (C.M.C) je netoxický, ve vodě plně rozpustný a má podobné visko-elastické vlastnosti jako tkanivo prsu. Díky svojí radiotransparentnosti zjednodušuje případný RTG monitoring klientky.

 

 

 

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Ve snaze o dosáhnutí maximální spokojenosti klientky poskytuje společnost Laboratoires ARION tři stupně záruky na implantáty Monoblock® plněné silikonovým gelem.

 

Standardní záruka do 10 let od operace – bez poplatků

 • implantát na výměnu zdarma v případě technické závady, která si vyžádá revizní operaci
 • vztahuje se na: strátu integrity pláště / rupturu / kapsulární kontrakturu

Doživotní záruka po 10 letech od operace – bez poplatků

 • jeden implantát zdarma a druhý implantát za trvale zvýhodněnou cenu
 • vztahuje se na výměnu implantátu z jakéhokoliv důvodu (včetně estetického)
 • klientka si může zvolit objem implantátu
 

Prémiová záruka „Serenity program“ - s příplatkem 200 EUR

 • zdarma sizer potřebné velikosti k první implantaci
 • do 5 let od operace implantát na výměnu zdarma v případě technické závady, která si vyžaduje revizní zákrok
 • do 5 let od implantace náhrada 1.000 € na pokrytí nákladů na revizní operaci
 • vztahuje se na: rupturu / strátu integrity pláště / kapsulární kontrakturu

 

 

VÝBĚR SPRÁVNÉHO IMPLANTÁTU

Jelikož je nabídka prsních implantátů ARION opravdu široká, je potřebné, aby jste se společně se svým plastickým chirurgem rozhodli, který typ implantátu je pro vás nejvhodnější.

Prsní implantáty se od sebe liší 5ti různými vlastnostmi:

 • velikostí
 • tvarem 
 • texturou obalu 
 • náplní  
 • profilem
 

Všechny tyto vlastnosti byste měli s vaším plastickým chirurgem prodiskutovat, abyste vybrali implantát, který bude nejlíp vyhovovat vašim představám, potřebám, morfologii a s kterým dosáhnete požadovaného výsledku.

V průběhu konzultace si váš plastický chirurg přeměří šířku, výšku a profil vašeho poprsí, aby pro vás mohl vybrat správný typ implantátů. Mnoho plastických chirurgů má k dispozici i různé pomůcky, které vám pomůžou představit si, jak vaše prsa budou vypadat po operaci.

 

 

 

 

Prsní implantáty ARION jsou k dispozici s hladkým, mikrotexturovaným i texturovaný povrchem, v různých velikostech, s různým profilem a projekcí.

 

 

 

Kulaté silikonové implantáty Monoblock® jsou k dispozici s nízkým (LP), vysokým (HP), extra vysokým (XP) a ultra vysokým (XXP) profilem.

 

 

 

 

Anatomické (AN) silikonové implantáty Monoblock® jsou stejně dostupné v různých profilech a projekcích pro vytvoření přirozeného vzhledu.

 

 

Dualkohezivní (AX, A2X, A2XH, A2SX) silikonové implantáty Monoblock® jsou implantáty s dvojitou kohezivitou gelu. Obsahují silikonový gel SoftOne® a silikonový gel s vysokou kohezivitou.

 

 

 

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O OPERACI

Příprava na operaci

Chirurg si musí být před stanovením přesného termínu operace jistý, že pacientka je v dobrém zdravotním stavu, že je řádně informovaná, má realistické očekávání estetického výsledku a že rozumí i případným rizikům a pooperačnímu režimu. Stejně důležité je, aby váš chirurg byl obeznámený s vašimi požadavky na velikost a tvar implantátů. Před samotnou operací vás chirurg musí přeměřit, nakreslit na hruď orientační značky a na základě tělesných proporcí rozhodnout o umístění implantátů. Ideální poloha závisí na tloušťce prsní tkáně a její schopnosti obalit implantát.

Prsní implantát může být umístěný částečně pod hlavní prsní sval (retro-pektorálně) nebo nad hlavní prsní sval a pod prsní žlázu (prepektorálně).

 

 

 

 

Chirurg může udělat řez třemi způsoby:

 

1. Intramammárně – je to nejrozšířenější způsob, kdy je řez vedený v podprsní rýze.

 

 

2. Periareolárně – řez je vedený po linii dvorce v okolí prsní bradavky.

 

 

 

3. Transaxilárně – řez je vedený v podpaží.

 

 

Po operaci

Pár dní po operaci je péče o prsa nenáročná. Pacientka by se neměla koupat, měla by nosit podpůrnou bandáž nebo speciální podprsenku. Po odstranění stehů je dobré poradit se s vaším plastickým chirurgem ohledně péče o jizvy. Je vhodné prsa i jizvy jemně masírovat krémem nebo tělovým mlékem, které vám sám doporučí, aby nedocházelo k vysoušení pokožky, případně vám může doporučit speciální silikonové náplasti, které zlepšují vzhled jizev (jako např. Siltape).

 

Tyto doporučení jsou jen obecnými doporučeními a jelikož je každá žena jiná, je potřeba všechno (včetně použití lokálních léčiv, jako např. steroidy) konzultovat s vaším plastickým chirurgem, lékařem nebo lékárníkem

 

V případě, že se po operaci chystáte podstoupit nějaké vyšetření nebo operaci prsou, je potřebné informovat lékaře nebo ošetřující personál o tom, že máte prsní implantáty.

 

Doporučujeme vám neustále s sebou nosit doklad s implantačními štítky, které dostanete po operaci příp. certifikát doživotní záruky na prsní implantáty ARION, aby v případě nehody (např. autonehody) byl zasahující lékař informovaný.

 

 

Fotografie pred a po operácii od Blandine

 

 

 

Dopřejte si přirozený a dokonalý estetický výsledek a rozhodněte se pro prsní implantáty ARION ještě dnes...

 

Pro více informací se obraťte na vašeho plastického chirurga.

 

Výhradní dovozce a distributor pro ČR:

VIVAX Management (CZ), s.r.o.

Pobřežní 18/16

186 00 Praha 8

infocz@vivax.sk

 

Výrobce:

Laboratoires ARION

694 Avenue Maurice Donat

Mougins, Francie

http://www.laboratoires-arion.fr/en/

 

 

Kontaktní formulář
Objednávatel:
Telefon: *
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Správa: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinná pole