Your expert in pharmaceutical marketing for Eastern Europe

Regenyal

 

 

BIORIVOLUMETRIE – jedinečné estetické řešení, se kterým se při pohledu do zrcadla vrátíte v čase. Krása je pomíjivá ... avšak v dnešní době existuje již několik způsobů jak proces stárnutí pleti zpomalit. Abyste se při pohledu do zrcadla měli rádi a cítili se dobře v každém věku, objevte s námi výhody, které nabízí řad bezpečných a vysoce kvalitních produktů Regenye IDEA a inovativní koncept BIORIVOLUMETRIE  

 

 

 

 

Produkty konceptu BIORIVOLUMETRIE jsou vyráběny z čisté kyseliny hyaluronové s minimálním množstvím přídavných chemických látek, a právě kyselina hyaluronová (HYA) je jedním z efektivních řešení problému stárnutí pleti. Je to látka, která má schopnost vázat tekutinu a nachází se v každém tkáni lidského těla. Funguje jako houba, která dokáže nasát obrovské množství vody a po navázání vody získává gelovitou konzistenci. Vzhledem ke svým vlastnostem má silnou hydratační schopnost. Jedinečnost produktů konceptu BIORIVOLUMETRIE spočívá v unikátní kombinaci zesíťovaný kyseliny hyaluronové a vložené stimulující kyseliny hyaluronové s pomalým uvolňováním. Zatímco zesíťovaná HYA hraje roli stavebního základu, vytváří strukturu a objem, vložená stimulující HYA s pomalým uvolňováním, zajišťuje regeneraci tkání.

 

 

 

Názov BIO-RI-VOLUMETRIE symbolizuje již ve svém názvu hlavné vlastnosti tohoto konceptu:

BIO – produkty jsou biokompatibilní, vstřebatelné a kromě toho mají o 30% nižší množství nosiče BDDE, díky čemuž jsou to nejbezpečnější výplně na trhu, s nejnižším rizikem případné alergické reakce.

RI – produkty jako jediné na trhu fungují nejen jako výplň vrásek, ale slouží i na regeneraci pleti. Pleť nejen omládne, ale výrazně se zlepší i její kvalita. To vše zaručí, že výplň je velmi stabilní a má dlouhotrvající vliv. Výsledky jsou viditelné již po 1. aplikaci a výhodou je i to, že pacientka absolvuje jen 1 zákrok místo dvou.
 

VOLUMETRIE – produkty pomáhají nejen vytvářet nové objemy, ale aktivují i obnovovací proces v ošetřované oblasti. Zejména speciální výplň BIOEXPANDER, která na trhu nemá žádnou konkurenci, má speciální strukturu a výrobní technologii, díky které na sebe naváže po aplikaci větší množství vody. Tím se dosáhnou krásné přirozené a dlouhotrvající objemy a docílí se 3D efekt.

 

 

 

S inovativním konceptem BIORIVOLUMETRIE přišla na trh významná italská kosmetická společnost Regenye Laboratories, která již mnoho let působí v oblasti vědeckého výzkumu a výroby zdravotnických prostředků pro estetickou medicínu, ortopedii a stomatologii. Specializuje se na výrobu intradermálních a nitrokloubních injekčních produktů na bázi kyseliny hyaluronové, které jsou distribuovány nejen v Itálii, ale i v mnoha zemích EU a mimo EU. Společnost Regenye Laboratories se každoročně aktivně účastní na celosvětových kongresech zaměřených na estetickou medicínu a v oblasti dermokosmetiky nabízí širokou škálu produktů.

 

Jejich výroba se vyznačuje absolutní bezpečností používaných látek a udržitelným procesem, který respektuje přirozenost, zdraví a harmonii člověka. Velké úsilí je vkládáno do prestižní značky MADE IN ITALY. Výroba injekčních látek je vysokocertifikovaná (ISO 14001), patentovaná a je v souladu se standardem GREEN INJECTIONS ( "ZELENÉ INJEKCE"). To znamená, že společnost se při výrobě svých produktů zpráva šetrně k životnímu prostředí.

 

 

Aktuálně nabízené produkty konceptu BIORIVOLUMETRIE jsou:

Regenyal IDEA - bezpečná volba pro modelaci obličeje. Tento produkt je složen ze 4 krát zesíťované kyseliny hyaluronové. Určený je pro běžné vrásky a doporučuje se při lokální ztrátě objemu.

 

 

 

 

 

Regenyal IDEA LIPS - produkt určený speciálně na rty. Je složen z 3 krát zesíťované kyseliny hyaluronové. Doporučuje se na modelování koutků úst, výplň a kontury rtů. Zaručuje přirozený vzhled a optimální délku estetického výsledku.

 

 

 

Regenyal SUPER IDEA – používá se především při vymodelováni hlubokých vrásek obličeje, na kontury lícních kostí a brady. Je složen z 5 krát zesíťované kyseliny hyaluronové a určený je na doplnění hloubkové ztráty objemu.

 

 

 

 

 

Regenyal IDEA Bio-expander - výjimečný produkt, který je více než klasická výplň. Bio-expander umožňuje přirozené vytvarování objemů obličeje, rukou a dekoltu. Vzhledem k velkému množství navázané vody okamžitě expanduje uvnitř tkání, čímž se dosáhne významný objemový efekt a zachovávají se přirozené linie. Volně vložená 2 krát zesíťovaná kyselina hyaluronová zajišťuje kompletní restrukturalizaci tkání.

 

 

Všechny produkty konceptu BIORIVOLUMETRIE garantují bezpečnou a rychlou aplikaci. Preparáty se aplikují injekčně přímo do pokožky a může je aplikovat pouze zkušený lékař. Dostupné jsou v mnoha dermacentrách a centrech estetické medicíny po celé České republice.

 

 

Kontaktní formulář
Objednávatel:
Telefon: *
E-mail: *
Ověřovací kód: *
Správa: *
Zpráva se odesílá ...
* - povinná pole